Ana sayfa

JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD.

Şirket profili

 

Uluslararası Hendeksiz Teknoloji Derneği (ISTT) ve Çin Hendeksiz Teknoloji Derneği (CSTT) üyesi olan Jiangsu Dilong Heavy Machinery Co., Ltd., 1998'den bu yana hendeksiz AR-GE çalışmalarına başladı. -dig çin'de teknoloji geliştirme ve inşaat. Şirketin kendi mühendislik iştiraki var. Her türlü ürün ilk önce kendi projelerimize uygulanır, daha sonra Ar-Ge merkezi şantiyeden gelen geri bildirimleri takip eder ve buna göre iyileştirme yapar, sonunda ürünü diğer müşterilere satarız.

Makinemiz Hindistan, Rusya, Endonezya, Vietnam, Singapur, Avustralya ve dünyanın diğer ülkelerine satıldı. Kaliteli ürün, zamanında teknik destek ve her zaman olduğu gibi sürekli hizmet taahhüdümüzü sürdüreceğiz ve siparişiniz uzun vadeli işbirliğimiz için yeni bir başlangıç ​​olacaktır. Bir seferlik anlaşma yalnızca basit bir iş görür, ancak uzun vadeli hizmet dostluğu kanıtlar.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Jiangsu Dilong Ağır Makine Co, Ltd (Nanjing Dilong No-Dig Engineering Co, LTD) iLightational Society forTrencless teknolojisi (ISTT) ve Çaresiz Teknoloji için Çin Derneği (CSTT) üyesi, 1996 yılında kazısız teknolojinin uygulama araştırması başladı 1998.Jiangsu Dilong Ağır Machinery Co, Ltd tescilli olmuştur çini kazısız teknoloji geliştirme ve Çin'de ilk özel özel şirket.

JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD. JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Dilong

No. Çalışanları : 250~300

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yatay yönlü sondaj makinesi satış için iyi kalite Yatay yönlü sondaj makinesi satış için iyi kalite Yatay yönlü sondaj makinesi satış için