Ana sayfa ÜrünlerTrenchless Sıkıcı Aracı

Matkap Ucu Yeraltı Kızağı Aparatının Pozisyon Yönünü Takip Etmek İçin GL300

Matkap Ucu Yeraltı Kızağı Aparatının Pozisyon Yönünü Takip Etmek İçin GL300

GL300 To Track The Position Direction Of Drill Bit Underground Guide Apparatus

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DILONG
Model numarası: GL300
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

Matkap Ucu Yeraltı Kızağı Aparatının Pozisyon Yönünü Takip Etmek İçin GL300

ntroduction

GL300 kılavuz cihaz sistemi, yeraltı delme pozisyonunda ve kılavuz aparatının yönündeki kazısız yatay yönlü sondajı belirleyen ve izleyen bir yardımcı kullanıcıdır. GL300 kılavuz cihaz sistemi, alıcı aparatları, uzak cihazları ve topraklama çubuklarını içerir. Sonda bir oda zemin çubukları, RF radyo frekansı sinyalleri tarafından zemin üzerinde alıcı aparata FM biçiminde, açı, son konum, ölçüm sinyali, zemin çubuğunun sıcaklığı ve sonda batarya durumu bitine eğilir. Dijital sinyalden bir çubuğa vurmak için yer alan alıcı aygıtlar, kullanıcılara durum ve durumu bulma konusunda yardımcı olur.

Yatay yönlü sondaj makinesi operatörü, matkap ucunun sondaj yönünü kontrol etmek için prob bilgilerini zamanında görebilir. GL300 enstrüman sistemi daha güçlü bir anti-girişim yeteneği olan daha genel bir rehberlik sistemi daha gelişmiş FM radyo verici ve alma yöntemi KULLANıR.

GL300, beş kanal veri kanalı sağlar, bu kanalların bir radyo lisansı için başvurması gerekmez. Alma aparatı ve uzaktan görüntüleme cihazı, enterferansı ve diğer komşu kullanıcıları önlemek için kolaylıkla "karşılıklı tanıma" yapabilir.

GL300 yönlendirme enstrüman sistemi kullanıcı bilgilerini kullanıcı el kitabı sağlamayı amaçlayan kullanıcı, GL300 kılavuz cihaz sistemini doğru bir şekilde kullanabilir.

Güvenli bir şekilde rehberlik sistemi kullanılır

Guidance Kılavuz enstrüman sisteminin düzgün şekilde çalıştığından emin olun.

Underground tüm yeraltı tesisleri ile birlikte yön deliğinde yatay yönlü sondaj işaretli olduğundan emin olun. Güç hatları, telefon hatları, kablo TV, optik, yeraltı suyu borusu ve gaz borusu vb. Gibi. Yeraltı tesislerini doğru bir şekilde belirleyemiyorsanız.

İletişim bilgileri
JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: sales

Tel: +8618052086280

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler