Ana sayfa ÜrünlerTrenchless Sıkıcı Aracı

Trenchless Sıkıcı Takım Kılavuz Sistemi Yardımcı Yargı Parça Pozisyonu ve Matkap Ucu Yönü

Trenchless Sıkıcı Takım Kılavuz Sistemi Yardımcı Yargı Parça Pozisyonu ve Matkap Ucu Yönü

Trenchless Boring Tool Guidance System Auxiliary Judgment Track Position And Direction Of The Drill Bit

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: DILONG
Model numarası: GL700
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

Trenchless Sıkıcı Takım Kılavuz Sistemi Yardımcı Yargı Parça Pozisyonu ve Matkap Ucu Yönü

Giriş

GL700 kılavuz cihaz sistemi, operatörün yargılanmasına yardımcı olmak ve yeraltı delme pozisyonunda ve kılavuz aparatının yönündeki kazısız yatay yönlü delmeyi izlemek için kullanılır. GL700 kılavuz cihaz sistemi, alıcı aparatları, uzak cihazları ve topraklama çubuklarını içerir. Sonda bir oda zemin çubukları, RF radyo frekansı sinyalleri tarafından zemin üzerinde alıcı aparata FM biçiminde, açı, son konum, ölçüm sinyali, zemin çubuğunun sıcaklığı ve sonda batarya durumu bitine eğilir. Dijital sinyalden bir çubuğa vurmak için yer alan alıcı aygıtlar, kullanıcılara durum ve durumu bulma konusunda yardımcı olur.

Yatay yönlü sondaj makinesi operatörü, matkap ucunun sondaj yönünü kontrol etmek için prob bilgilerini zamanında görebilir. GL700 cihaz sistemi daha güçlü bir anti-girişim yeteneğine sahip daha genel bir rehberlik sistemi daha gelişmiş FM radyo iletim ve alma yöntemini KULLANIR.

GL700 kılavuz cihaz sistemi 4 kanallı veri kanalı sağlar, bu kanalların bir radyo lisansı için başvurması gerekmez. Alma aparatı ve uzaktan görüntüleme cihazı, enterferansı ve diğer komşu kullanıcıları önlemek için kolaylıkla "karşılıklı tanıma" yapabilir.

Kullanıcı kılavuzu GL700 oryantasyon cihazı SİSTEMİ kullanıcı bilgilerini sağlamayı amaçlayan kullanıcı GL - SYSTEM - 515 yönlendirme cihazını doğru bir şekilde kullanabilir.

Güvenli bir şekilde rehberlik sistemi kullanılır

Guidance Kılavuz enstrüman sisteminin düzgün şekilde çalıştığından emin olun.

Underground tüm yeraltı tesisleri ile birlikte yön deliğinde yatay yönlü sondaj işaretli olduğundan emin olun. Güç hatları, telefon hatları, kablo TV, optik, yeraltı suyu borusu ve gaz borusu vb. Gibi. Yeraltı tesislerini doğru bir şekilde belirleyemiyorsanız.

Yanıcı, patlayıcı önyükleme veya kullanma talimatı sisteminin yakınında yasak. Güvenlik gözlükleri, güvenlik kaskları ve yalıtımlı ayakkabılar kullanın.

uyarı

Underground yeraltında gömülü güç hatlarına matkap için yatay yönlü sondaj makinesi, ciddi insan yaralanmasına, can ve mal kaybına neden olabilir.

Underground Yer altı gaz borularını delmek için yatay yönlü sondaj makinesi ciddi yaralanmalara, hayat sigortasına ve maddi kayıplara neden olabilir.

Line Telefon hattı, TV kablosu, optik ve yeraltı su borusu derinliklerine delmek için yatay yönlü sondaj makinesi, mülke ciddi zararlar verebilir.

Flam yanıcı, patlayıcı veya kullanma talimatı sisteminin yanına sürmeyiniz.

Ori Oryantasyon enstrüman sistemi kullanıldığında, güvenlik gözlüklerinin, emniyet kaskının, lütfen ve yalıtımlı ayakkabıların doğru kullanımı.

♦ yönlendirme enstrüman sistemi yardımcı bir araçtır, kullanıcının bitin yerini belirlemesine yardımcı olur. Bitin yerini belirlemek için kullanıcılar (oryantasyon cihazı sistemi yerine) sorumludur.

İletişim bilgileri
JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: sales

Tel: +8618052086280

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler